CZ
EN

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata Hörmann se používají zejména v průmyslových, výrobních nebo skladových objektech. Jsou proslulá svou odolností, funkčností, certifikovanou bezpečností a variabilním designem.

Poptávka
Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata se otevírají svisle vzhůru, a nemají tak žádné specifické nároky na prostor před sebou ani za sebou. Lamely vrat se při otevírání zasouvají naplocho pod strop, přes otvor svisle nebo mohou kopírovat sklon střechy. Výhodou je také velmi malá hloubka uložení, která je obzvláště žádoucí například v případě prostorů s osvětlovacími kupolemi, prosklenými střechami či fasádami.

Průmyslová sekční vrata Hörmann se mohou pochlubit dobrými tepelněizolačními vlastnostmi, takže se skvěle hodí také pro vytápěné prostory. Lze je doplnit zárubní ThermoFrame, která zajistí přerušení tepelného mostu mezi zárubní a zdivem. Po obou stranách průmyslových vrat Hörmann se nachází těsnicí chlopně a v místě překladu pak naleznete dvojité těsnění. Kombinací těchto prvků je možné zvýšit koeficient tepelné izolace až o 21 %.

Průmyslová vrata ve většině případů doplňujeme prosklením DURATEC, které obstojí i v náročných podmínkách průmyslového prostředí. Jejich speciální povrchová úprava zabraňuje ulpívání nečistot a je velmi odolná vůči poškrábání.