O firmě

...
sipka_down
O FIRMĚ

Společnost TERMETAL Moravia s.r.o. byla založena v roce 2009 jako dceřiná společnost firmy TERMETAL s.r.o. se záměrem doplnit výrobní program a poskytované služby mateřské společnosti a reagovat na poptávku v oblasti výroby a servisních služeb automatických vstupních systémů.

Z původně malé firmy sídlící v pronajaté kanceláři v Blansku se postupem času stala významná výrobní společnost, která bezesporu patří mezi čelní výrobce a dodavatele automatických dveří a vrat nejen na tuzemském trhu, ale i v zahraničí. 

Timeline
1990

Soukromá zámečnická firma Terinek – Termetal 

1999

Změna firmy Martin Terinek – Termetal na TERMETAL s.r.o.

2009

Z důvodu pokrytí potřeb různorodosti produktového spektra na Moravě zakládá majitel TERMETAL s.r.o. spolu s Pavlem Brázdou a Markem Bláhou firmu TERMETAL Moravia s.r.o.

2011

Založení technické kanceláře TERMETAL Moravia s.r.o.

2012

Založení společnosti TERMETAL Slovakia s.r.o., sídlo Bratislava.
Získání obchodního zastoupení švýcarského dodavatele pohonů TORMAX na Slovensku.
Rozšíření týmu o pracovníky pro posílení obchodní činnosti, účetního oddělení a montáží.

2013

Výroba automatických dveří v pronajatých prostorech, založení servisního oddělení, rozšíření pracovního týmu o pracovníky ve výrobě, servisního oddělení, montáží, technické kanceláře a marketingu.

2014

Stěhování společnosti do větších, modernějších prostor v průmyslové zóně v Blansku, ulice Na Poříčí. Administrativa, výroba, skladové prostory „pod jednou střechou“. Posílení pracovního týmu o zaměstnance do logistiky, obchodu, výroby, skladového hospodářství, montáží a servisu. Navázána spolupráce se švýcarskou společností BATOR Industrietore – výrobce vratových systémů. Zrealizováno v kooperaci několik zakázek.

2015

Vznik společnosti BATOR CZECH s.r.o. sídlící ve stejných administrativních a výrobních prostorách spolu s TERMETAL Moravia s.r.o. Modernizace strojového vybavení, nákup nových strojů a zařízení. Rozšíření pracovního týmu o zaměstnance do výroby, technické kanceláře, servisního oddělení, montáží.

2016

Noví zaměstnanci do administrativy, montáží, výroby, technické kanceláře. TERMETAL Moravia s.r.o. získává zastoupení švýcarského dodavatele pohonů Tormax pro Českou republiku. V současné době zaměstnává 24 pracovníků, a 8 externích.

VIZE DO BUDOUCNA

Dnes společnost TERMETAL Moravia s.r.o. sídlí v administrativní budově v nové průmyslové zóně v Blansku a disponuje vlastními výrobními a skladovými prostory, servisním centrem a vývojovým oddělením.

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Pokud vás něco zaujalo, můžete nás kontaktovat:
sipka_up_white
© termetalmoravia.cz 2020, made by KHS.digital