CZ
EN

O firmě

Příběh TERMETAL Moravia otevíráme v roce 2009. Postupně jsme se rozvíjeli a stali se předním výrobcem a dodavatelem automatických i ocelových dveří, vrat a hliníkových konstrukcí. Z původně malé firmy sídlící v pronajaté kanceláři v Blansku se postupem času stala významná výrobní společnost a bezesporu patříme mezi čelní výrobce a dodavatele automatických dveří a vrat nejen na tuzemském trhu, ale i v zahraničí. Ovšem stále ctíme rodinnou a přátelskou strukturu firmy, která má své odborníky, servisní techniky a další po celé České republice.

O firmě

Náš příběh

1990
Soukromá zámečnická firma Terinek - Termetal
1999
Změna firmy Martin Terinek – Termetal na TERMETAL s.r.o.
2009
Poptávka po různorodém produktovém spektru stále rostla. Abychom pokryli potřeby zákazníků, na Moravě zakládá majitel TERMETAL s.r.o. spolu s Pavlem Brázdou a Markem Bláhou firmu TERMETAL Moravia s.r.o.
2011
Založení technické kanceláře TERMETAL Moravia s.r.o.
2012
Založení společnosti TERMETAL Slovakia s.r.o., sídlo Bratislava. Získání obchodního zastoupení švýcarského dodavatele pohonů TORMAX na Slovensku. Rozšíření týmu o pracovníky pro posílení obchodní činnosti, účetního oddělení a montáží.
2013
Výroba automatických dveří v pronajatých prostorech, založení servisního oddělení, rozšíření pracovního týmu o pracovníky ve výrobě, servisního oddělení, montáží, technické kanceláře a marketingu.
2014
Stěhování společnosti do větších, modernějších prostor v průmyslové zóně v Blansku. Administrativa, výroba, skladové prostory „pod jednou střechou“. Posílení pracovního týmu o zaměstnance do logistiky, obchodu, výroby, montáží a servisu.
2015
Modernizace strojového vybavení, nákup nových strojů a zařízení. Rozšíření pracovního týmu o zaměstnance do výroby, technické kanceláře, servisního oddělení, montáží.
2016
Přibývají noví zaměstnanci do administrativy, montáží, výroby, technické kanceláře. TERMETAL Moravia s.r.o. získává zastoupení švýcarského dodavatele pohonů Tormax pro Českou republiku. V současné době zaměstnává 24 pracovníků, a 8 externích.
2019
Spuštění projektu termetal living, který má za cíl přiblížit se k lidem a potřebám moderního bydlení.
2022
S rozšiřováním portfolia služeb a výrobků profesionalizujeme i naši prezentaci a v roce 2022 představujeme náš nový web.
2023
Dnes společnost TERMETAL Moravia s.r.o. sídlí v administrativní budově v nové průmyslové zóně v Blansku a disponuje vlastními výrobními a skladovými prostory, servisním centrem a vývojovým oddělením.

Vize do budoucna

V současnosti se zaměřujeme na to být stabilním zaměstnavatelem. Jen díky spolehlivému týmu totiž budeme moci zajistit komplexní stavební dodávky s použitím hliníkových konstrukcí, což je našim dlouhodobým cílem.