CZ
EN

Servis

Servis dispečink:
e-mail: servis@termetal.cz
telefon: +420 773 131 715

Významnou součástí činnosti společnosti TERMETAL Moravia s.r.o. je poskytování servisních služeb, oprav a revizí všech dodávaných vstupních systémů – automatické dveře, karuselové dveře, průmyslová a garážová vrata, mříže, vyrovnávací můstky a límce, protipožární uzávěry.

Svým zákazníkům nabízíme opravy záručního i nezáručního charakteru, pravidelnou údržbu vstupů formou preventivních prohlídek na základě individuálních servisních smluv s možností prodloužených záruk a cenových zvýhodnění.

Díky široké servisní síti po celé České republice i na Slovensku garantujeme rychlé a operativní servisní zásahy. Pro naše zákazníky je k dispozici nepřetržitá telefonní linka pro nahlášení poruchy a disponujeme rovněž skladem náhradních dílů, což poskytuje záruku okamžitého zajištění oprav. Na základě individuální dohody se zákazníkem zajišťujeme servisní služby i pro automatické dveře a vrata jiných výrobců.

Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli spokojeni a vše dobře fungovalo, cenu servisu proto řešíme individuálně a vždy se nějak domluvíme.

Poptat servis
Servis

Servisní formulář

Informace o firmě

Informace o místě servisu

Kontaktní údaje

Servis se bude provádět na

Popis závady