CZ
EN

Rychloběžná vrata Dynaco

Rychloběžná vrata DYNACO se dokonale hodí na místa, která se vyznačují vysokou intenzitou provozu. Nabízejí spolehlivá a bezpečná řešení pro průmyslové a skladové prostory, potravinářské a chemické provozy, ale i mnohé další.

Poptávka
Rychloběžná vrata Dynaco

Fólie rychloběžných vrat neobsahuje žádné pevné části (např. výztuhy či pevnou spodní koncovou lištu), které by mohly při přímém kontaktu ohrozit zdraví uživatele, poškodit projíždějící dopravní prostředek nebo převážený náklad. Fólie je navíc odolná vůči olejům, tukům a ředidlům. Na rozdíl od jiných typů rychloběžných vrat nevyžadují vrata DYNACO žádná přídavná bezpečnostní zařízení.

Rychloběžná vrata DYNACO je možné zapojit do kaskádového ovládání, připojit na EPS, EZS a podobně 

Snadný provoz a dlouhá životnost

Fólie rychloběžných vrat DYNACO je pružná, pevná a velmi odolná, proto se v momentě nárazu okamžitě a dokonale přizpůsobí situaci. Po nárazu se odpojí z vodicí lišty a během následujícího cyklu otevření/zavření se do ní zase sama (díky systému samozaváděcích bloků) bezpečně vrátí. Celý proces zabere jen pár vteřin, a vrata jsou tak velmi rychle opět připravena k provozu. S ohledem na zmíněný systém samozaváděcích bloků nevyžadují vrata téměř žádnou údržbu a mohou se pochlubit dlouhou životností.

Vynikající těsnost

Fólie vrat je dobře utěsněna po celém svém obvodu. V horní části se nachází pohyblivé těsnění, které izoluje prostor mezi konstrukcí rychloběžných vrat a překladem, po stranách je fólie dokonale zapasována do vodicích lišt, dolní část fólie pak sahá až k zemi.

Vysoká odolnost proti nárazům větru

Fólie rychloběžných vrat je vyrobena z odolného materiálu, neobsahuje žádné pevné části, které by mohli být při silném větru zdeformovány a zároveň je osazena ve speciálně zpevněných vodicích lištách. Vrata proto snesou nápor větru o rychlosti až 160 km/h.

Minimální náklady na údržbu a opravy

Rychloběžná fóliová vrata DYNACO neobsahují žádné díly, které by musely být průběžně obměňovány, čímž se podstatně snižují náklady na jejich provoz a zvyšuje návratnost investice do jejich pořízení. 

Široký výběr doplňkových prvků

Rychloběžná vrata lze na vaše přání doplnit o další ovládací, konstrukční a bezpečnostní prvky, jako jsou okna, průhledové pásy, jiná barva fólie, termoizolační fólie, potisk fólie dle zadání zákazníka, kryty motoru, vodících lišt a hřídele, nerezové provedení konstrukce vrat a krytů, ovládací radary, tahové spínače, dálkové ovladače, indukční smyčky, kaskádové ovládání, majáky, semafory, záložní zdroje UPS a jiné.