CZ
EN

Nakládací technika

Ve skladovacích prostorách je důležitá jak bezpečnost, tak energetická úspora a v neposlední řadě efektivita. Nakládací technika může se všemi těmito aspekty pomoci například skladovými můstky nebo těsnicími límci.

Poptávka
Nakládací technika

Nakládací můstky se sklopným nebo výsuvným čelem

Nakládací můstky Hörmann jsou nepostradatelným pomocníkem v nakládkových prostorách každého většího skladu či výrobní firmy. Umožňují přesné vyrovnání rozdílu mezi ložnou plochou nákladních automobilů a nakládací rampou, díky čemuž pak může nakládka/vykládka zboží probíhat komfortněji, ale především bezpečně a efektivně.

Nakládací můstky Hörmann jsou tvořeny opravdu poctivou ocelovou konstrukcí. Nehrozí jim tedy pokroucení a s přehledem zvládají vyrovnat i boční sklon automobilu při nerovnoměrně rozloženém nákladu.

Tyto nakládací můstky jsou vybaveny hydraulických systémem se dvěma zvedacími válci a jedním válcem pro klín. Ovládání můstku je velmi intuitivní, o bezpečnost se starají automatické ventily nouzového zastavení ve zvedacích válcích.

 

Těsnící límce

Plachtové těsnící límce Hörmann umí hravě propojit nákladní prostor automobilu s nákladovým otvorem dané budovy. Zaměstnanci i zboží jsou tak chráněni před rozmary počasí, rovněž je zabráněno průvanu a únikům tepla či chladu ze skladových prostor.

Těsnící límce Hörmann jsou univerzální a vždy se přizpůsobí velikosti daného nákladního auta. Materiál, z něhož je vyrobena postranní i horní plachta límce, byl vybrán s ohledem na způsob využití, a je tudíž velmi odolný proti protržení. Plachta je vyztužená pozinkovaným vtlačitelným rámem, který těsnícímu límci dodává na stabilitě a pružnosti.

Jednotlivé prvky těsnícího límce Hörmann lze snadno přišroubovat/odšroubovat, což poskytuje jejich pohodlnou montáž a nenákladnou výměnu.

Kromě standardních těsnících límců nabízíme také ty pro speciální užití (například nafukovací těsnící límce či polštářové těsnící límce).