Nakládací můstky se sklopným nebo výsuvným čelem

Nakládací můstky Hörmann jsou nepostradatelným pomocníkem v nakládkových prostorách každého většího skladu či výrobní firmy. Umožňují přesné vyrovnání rozdílu mezi ložnou plochou nákladních automobilů a nakládací rampou, díky čemuž pak může nakládka/vykládka zboží probíhat komfortněji, ale především bezpečně a efektivně.

Nakládací můstky Hörmann jsou tvořeny opravdu poctivou ocelovou konstrukcí. Nehrozí jim tedy pokroucení a s přehledem zvládají vyrovnat i boční sklon automobilu při nerovnoměrně rozloženém nákladu.

Tyto nakládací můstky jsou vybaveny hydraulických systémem se dvěma zvedacími válci a jedním válcem pro klín. Ovládání můstku je velmi intuitivní, o bezpečnost se starají automatické ventily nouzového zastavení ve zvedacích válcích.

 

Těsnící límce

Plachtové těsnící límce Hörmann umí hravě propojit nákladní prostor automobilu s nákladovým otvorem dané budovy. Zaměstnanci i zboží jsou tak chráněni před rozmary počasí, rovněž je zabráněno průvanu a únikům tepla či chladu ze skladových prostor.

Těsnící límce Hörmann jsou univerzální a vždy se přizpůsobí velikosti daného nákladního auta. Materiál, z něhož je vyrobena postranní i horní plachta límce, byl vybrán s ohledem na způsob využití, a je tudíž velmi odolný proti protržení. Plachta je vyztužená pozinkovaným vtlačitelným rámem, který těsnícímu límci dodává na stabilitě a pružnosti.

Jednotlivé prvky těsnícího límce Hörmann lze snadno přišroubovat/odšroubovat, což poskytuje jejich pohodlnou montáž a nenákladnou výměnu.

Kromě standardních těsnících límců nabízíme také ty pro speciální užití (například nafukovací těsnící límce či polštářové těsnící límce).