CZ
EN

Samozavírače s horní montáží

Samozavírací systémy zvyšují komfort i bezpečnost dveří. Dodáváme různé typy kování pro bezproblémový a tichý chod, která jsou vhodná pro zavírání všech typů dveří.

Poptávka
Samozavírače s horní montáží

Samozavírače GEZE s horní montáží

Dveřní samozavírače s horní montáží jsou systémem pro všechny typy dveří s množstvím individuálních nastavení. Od nejmenšího dveřního samozavírače přes různé typy samozavíračů pro požární a kouřotěsné dveře. Samozavírače s ramínkem nebo kluznou lištou jsou řešením s mnoha možnostmi jak pro jednokřídlé dveře, tak i dveře dvoukřídlé. Jednoduchá montáž, intuitivní nastavení parametrů a vysoká spolehlivost je pro tyto samozavírače naprostou samozřejmostí.

Samozavírače s kluznou lištou

Dveřní samozavírače Geze s kluznou lištou jsou ideálním řešením do všech prostor a na všechny typy venkovních i interiérových dveří. Lze jej použít na plastové, hliníkové i dřevěné dveře a je velmi vhodný do míst s vysokofrekvenčními vstupy. Tento typ samozavírače se doporučuje pro otáčivé dveře s dorazem otevírané vlevo i vpravo. Velkou výhodou je jeho dlouhá životnost, spolehlivost a nenáročnost na údržbu.
Vhodně zvolený dveřní zavírač zajistí bezpečné, plynulé a tiché zavření dveří.

   

Katalog produktu ke stažení zde

Samozavírače s ramínkem

Horní ramenové zavírače GEZE jsou všestranným a vysoce spolehlivým dveřním zavíračem, který je určen pro všechny typy venkovních i interiérových dveří, ideálním řešením je pro vstupy do panelových domů, kanceláří, škol, apod. Tyto typy samozavíračů jsou doporučovány pro otáčivé dveře otevírané vlevo i vpravo bez nutnosti přestavby. Standardní montáž na dveřní křídlo, lze však použít i na dveřní zárubeň. Jednoduché nastavení parametrů před instalací a tepelná stabilita za jakýchkoli povětrnostních podmínek jsou pro tyto typy samozavíračů samozřejmostí.
Tyto typy samozavíračů jsou oblíbenou volbou právě pro svoji bezpečnost, vysoký výkon a nenáročnost.

     

Katalog produktu ke stažení zde