CZ
EN

Vrata pro hromadné garáže

Hromadná garážová stání mají svá specifika. Často je nalezneme v obytných zónách, proto je pro chod vrat do těchto stání důležité aby byla tichá, velmi odolná a spolehlivá.

Poptávka
Vrata pro hromadné garáže

Na vrata pro hromadné garáže jsou kladeny obzvláště vysoké nároky. Musí totiž obstát i při velmi vysokém vytížení, které je s hromadnými stáními zákonitě spjato. Hromadné garáže se navíc často nacházejí v obytných zónách, proto by zvolená garážová vrata měla být rovněž obzvláště tichá, aby nerušila tamní obyvatele.

Garážová vrata Hörmann pro hromadné garáže nabízejí optimální hospodárnost, vysokou odolnost, bezpečné používání a také zmiňovaný klidný chod. Jsou konstruována tak, aby nevyžadovala prakticky žádnou údržbu. Výše zmíněných vlastností je dosaženo díky technice protizávaží, která nepodléhá opotřebení.

Poctivé konstrukční provedení garážových vrat Hörmann umožňuje vybrat si materiál a vzhled jejich výplně dle vlastních požadavků. K dispozici je široká škála různých provedení, proto lze vždy nalézt variantu, která dané budově padne jako ulitá.