CZ
EN

Ocelové dveře HSE

Dveře unikátní konstrukce s vysokou odolností, rozměrovou přesností a spolehlivostí. Dobře doplní projekty moderní architektury v prémiové kvalitě.

Poptávka
Ocelové dveře HSE

Ocelové dveře HSE jsou složeny ze dvou ocelových korpusů z pozinkovaného plechu, mezi nimiž se nachází výplň z kvalitní papírové voštiny, doplněná o dřevěné výztuhy. Standardně jsou dveře dodávány s vnějším 0,60milimetrovým pláštěm, ovšem na přání zákazníka lze dveře opatřit plechem až o síle 1 milimetr. Dveřní křídla lze osadit atypickým příslušenstvím, případně celé dveře vyrobit v nestandardních rozměrech. Samozřejmostí je také výběr z typů povrchů a odstínů barev práškového lakování dle vzorníku RAL.

Druhy dveří 

OCELOVÉ DVEŘE S POLODRÁŽKOU

HSE_ocelove_dvere_s_polodrazkou

  • Plné nebo prosklené provedení
  • Jednokřídlové a dvouřídlové

Dveře tvoří obal z odolného plechu o síle 0,60 mm až 1 mm, který je opatřen vrstvou zinku. Uvnitř dveřního křídla se nachází lehká pevná výplň a křídlo je v exponovaných místech vyztuženo, díky tomu je dosaženo nízké váhy a vysoké odolnosti.
Prosklená varianta je vyplněna sklem o síle 4 až 16, které je ve dveřích zasazeno do zasklívacího systému s gumovým těsněním.

Dveře jsou plně konfigurovatelné a provedené ve standardních rozměrech dle ČSN. Dveře lze dodat v povrchové úpravě pozink, základní nástřik, nebo prášková barva dle vzorníku RAL.


OCELOVÉ DVEŘE BEZ POLODRÁŽKY

HSE_bez_polodrazky

  • Plné nebo prosklené provedení
  • Jednokřídlové nebo dvoukřídlové

Dveře bez polodrážky se vyznačují svým moderním a minimalistickým vzhledem. Dveřní křídlo tvoří obal z odolného plechu o síle 0,60 mm až 1 mm, který je opatřen vrstvou zinku. Uvnitř dveřního křídla se nachází lehká pevná výplň a křídlo je v exponovaných místech vyztuženo, díky tomu je dosaženo nízké váhy a vysoké odolnosti. Se skrytými závěsy jsou tyto dveře schopny vyhovět nejnáročnějším požadavkům na čisté linie v interiéru.
Prosklená varianta je vyplněna sklem o síle 4 až 16, které je ve dveřích zasazeno do zasklívacího systému s gumovým těsněním.

Dveře jsou plně konfigurovatelné, vyrobené ve standardních rozměrech dle ČSN. Dveře lze dodat v povrchové úpravě pozink, základní nástřik, nebo prášková barva dle vzorníku RAL.


OCELOVÉ POSUVNÉ DVEŘE

VE ZDI JDOUCÍ

HSE_ve_zdi_jdouci
Tento uzávěr je vhodný v místech, kde není prostor pro klasické otevírání dveří do prostoru. Uzávěr je zcela integrován do příčky. Jedná se o moderní, elegantní a robustní řešení.

PŘED ZDÍ JDOUCÍ

HSE_pred_zdi_jdouci
Tento typ je vhodný především do interiérů, kde není dostatek prostoru pro klasické otevírání dveří. Zároveň je tato varianta ideální řešení pro dodatečnou montáž na hotové příčky.