CZ
EN

Ocelové dveře Hörmann

Ocelové dveře Hörmann nabízí přívětivý design a vysokou odolnost.

Poptávka
Ocelové dveře Hörmann

Skvěle se hodí do frekventovaných míst, kde se předpokládá nadprůměrná četnost užití, případně do místností s vysokou vlhkostí či prostor, kde by běžné dveře mohly přijít snadno k úrazu. Ocelové dveře můžete tudíž často najít v technických místnostech, koupelnách nebo dílnách. Pro svůj design jsou však oblíbenou volbou i pro využití v kancelářích či veřejných budovách.

 

Druhy dveří 

Bezpečnostní dveře KSI Thermo 46

Bezpečnost i tepelná izolace
Bezpečnostní technologie RC 2 brání vloupání do domu a dveřní křídla díky přerušenému tepelnému mostu nabízí výbornou tepelnou izolaci.
Tyto venkovní dveře jsou vhodné pro sklepy, vytápěné vedlejší budovy a garáže s přístupem do domu.

Bezpečnostní dveře KSI 40

Ověřená klasika pro větší bezpečnost
Garáže, vstupy do sklepů a vedlejších budov bývají často opomíjené a mohou být slabým místem, které lze do několika minut otevřít násilím. Bezpečnostní dveře KSI jsou standardně opatřené bezpečnostní výbavou. Tento typ dveří je vhodný pro sklepy, nevytápěné vedlejší budovy a volně stojící garáže.

Multifunkční dveře MZ Thermo 46

Venkovní dveře s nejlepšími hodnotami tepelné izolace díky přerušenému tepelnímu mostu
Standardní kvalita je doplněna o 49% lepší tepelnou izolací, než je běžné u multifunkčních dveří. Dostupné jsou varianty bez i se zasklením v mnoha barevných provedeních a povrchových dekorech. Jedná se o venkovní dveře vhodné pro sklepy, vytápěné vedlejší budovy, garáže s přístupem do domu a domácí dílny.

Multifunkční dveře MZ

Spolehlivé a cenově výhodné vnitřní a venkovní dveře
Odolné multifunkční dveře, které jsou uzpůsobeny odolávat povětrnosntím vlivům a proto se hodí do exteriérů i interiérů. Jednokřídlá i dvoukřídlá varianta je dostupná také s prosklením. Multifunkční dveře MZ – vnitřní a venkovní dveře pro nevytápěné vedlejší budovy, přístřešky na zařízení a skladovací prostory.

Protipožární dveře H8-5

V Evropě nejprodávanější dveře pro kotelny
Pro kotelny a místnosti s olejovými nádržemi nabízí Hörmann protipožární dveře již desítky let, jedná se o důležitý prvek v segmentu protipožární ochrany.  

Multifunkční dveře H3D

Funkční vnitřní dveře pro vstupy z garáže do domu
Kvůli nebezpečí požáru zákon předepisuje protipožární dveře pro přechod mezi garáží a domem. Multifunkční dveře H3D jsou pro tuto oblast nejlepší volbou. Při výběru dalších funkcí také dodatečně utěsňují před možnými zplodinami a tlumí hluk při startování. Pokud se u dveří rozhodnete pro bezpečnostní sadu WK 2 ochrání dveře vaši rodinu před nevítanými hosty. 

Vnitřní dveře ZK

Ekonomická a spolehlivá volba 
Od sklepa až po půdu jsou dveře ZK osvědčenou volbou. Dveře jsou tvarově stálé a díky kvalitnímu povrchu odolné vůči skvrnám a snadno se čistí a to vše za příznivou cenu. Jedná se o vnitřní dveře vhodné pro sklepní místnosti, dětské pokoje nebo schodiště k nevybudovanému podkroví.

Porovnání funknčích dveří Hörmann

Klasifikace jednotlivých dveří přehledně ukazuje, které funkce a s jakou hodnotou dané dveře splňují. 5 fajfek značí nejvyšší možnou hodnotu, zatímco chybějící ukazují, že dveře danou vlastnost nemají. 

Model Ochrana proti vloupání Tepelná izolace Zvuková izolace Ochrana proti požáru Namáhání Tvarová stálost
Ocelové bezpečnostní dveře KSI Thermo ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️
Ocelové bezpečnostní dveře KSI ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️ ✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️
Multifunkční dveře MZ Thermo ✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️
Multifunkční dveře MZ Thermo65 ✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️
Multifunkční dveře MZ ✔️✔️ ✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️
Protipožární dveře T30 H8-5 ✔️✔️ ✔️✔️ ✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️
Multifunkční dveře H3D ✔️✔️ ✔️✔️ ✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️
Vnitřní dveře ZK ✔️✔️ ✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️ ✔️✔️✔️✔️✔️

Produktová dokumentace ke stažení ZDE.