CZ šipka
EN

Montážní pracovník

Hledáme montážní pracovníky – jednotlivce i pracovní skupiny pro montáž automatických dveří, ocelových dveří a vratové techniky. Pokud jste manuálně zruční, flexibilní a rozumíte technické dokumentaci, máme pro vás dveře otevřené.

Oblast: celá Česká republika

Náplň práce:

  • Instalace a montáže vstupních systémů dle požadavků technické dokumentace
  • Komunikace se zákazníky
  • Zaškolování obsluhy vstupních systémů

Požadujeme:

  • Spolehlivost, zručnost, pečlivost
  • Technickou zdatnost, technické myšlení, orientace v technické dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu cestovat po celé ČR
  • Řidičský průkaz (musíš být aktivní řidič)
  • Elektro vzdělání - vyhláška č.50/1978, paragraf 6 (není podmínkou, je výhodou)

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti
  • Pracovní týden pondělí až čtvrtek

Kontaktní údaje

Zpráva pro nás

Zde nahrajte svůj životopis

Nebo nám zavolej na:

+420 731 304 976