CZ
EN

Automatické karuselové dveře

Automatické karuselové dveře se díky dokonalému designu a funkci stávají ústředním bodem moderních fasád, kde na sebe upoutávají pozornost návštěvníků i kolemjdoucích.

Poptávka
Automatické karuselové dveře

Prakticky neomezené možnosti výběru provedení, materiálů a barev uspokojí i ty nejnáročnější. Díky současnému otevření a zavření zamezují vzniku průvanu a pronikání hluku, což umožňuje využit i prostor v bezprostřední blízkosti vstupu (například pro recepci). Omezují také únik teplého či chladného vzduchu z budovy, čímž snižují náklady na energie. Jsou vhodné pro intenzivní zatížení v obchodních a nákupních centrech, administrativních a veřejných budovách, hotelech, restauracích, autosalonech nebo na letištích.

Automatické karuselové dveře se vyrábí ve dvou provedeních – jako plně automatické, kdy karusel ovládají radarové senzory, a v provedení Push&Go, kdy zatlačením na madlo otočného křídla dá uživatel impulz motoru, který začne dveřmi otáčet.

Automatické karuselové dveře GEZE jsou vyráběny na míru každému objektu a vyznačují se nepřeberným množstvím možností a verzí. Pro každý vchod se tak vždy najdou ty pravé dveře.

Automatické karuselové dveře: (prospekt ke stažení zde ...)

GEZE logo PUSH & GO PLNĚ AUTOMATICKÝ CELOSKLENĚNÝ
min. výška kopule (mm) 200

200/75 s pohonem v podlaze

17/25

vnitřní průměr karuselu (mm) 1800-3600 1800-3600 1800-3300
max. průchozí výška karuselu (mm) 3000 3000 3000
počet křídel karuselu 3/4 ano/ano ano/ano ano/ano
paniková funcke - break out provedení ano ano ne