CZ
EN

Obchodní manažer

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici obchodního manažera. Pokud máte zkušenosti v oblasti obchodu, máte technické myšlení, jste pečliví, spolehliví a vynikáte v komunikaci, máme pro vás dveře otevřené.

Oblast: Blansko

Náplň práce:

  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Udržování obchodních vztahů s dlouhodobými obchodními partnery
  • Strategie obchodu s cílem získávání zakázek
  • Kalkulace a dozorování obchodních případů

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti obchodu
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Aktivní řidič (skupina B)
  • Uživatelská znalost Microsoft office
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, organizovanost a pečlivost
  • Zodpovědnost a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Služební automobil, telefon a notebook
  • Firemní benefity
  • Stabilní zaměstnání u rozvíjející se společnosti

Kontaktní údaje

Zpráva pro nás

Zde nahrajte svůj životopis

Nebo nám zavolej na:

+420 731 304 976